ПРИВАТНА ШКОЛА «ЄНОТ» ЗАПРОШУЄ НА 2019-2020 н.р. в 1 КЛАС!

21

Діти проводять цілий день в цікавій та затишній атмосфері, вивчаючи:

•  освітню програму, що відповідає концепції Нової Української Школи;
  •  англійську мову;
  •  кейс-уроки та програмування;
  •  досліди та експерименти;
  •  проектну діяльність.

Школа працює в режимі повного дня (8.00 – 18.30), 3-х разове харчування, уроки на свіжому повітрі, майстер-класи та пізнавальні екскурсії.

В другій половині дня діти зайняті в гуртках, секціях та студіях (футбол, шахи, арт-дизайн, лего-конструювання, програмування Scratch, фітнес-акробатика, айкідо та інші).

Максимальна кількість дітей в класі – 12.

21Загальна ідея в тому, щоб дитині було комфортно навчатися, та вміти застосовувати знання у власному житті.
Мета: вміння вчитися, вибирати пріоритети, фільтрувати інформацію, формулювати питання, а також розвивати критичне і логічне мислення, навички роботи в команді та орієнтуватися на результат.

21

Головне – набуття дитиною життєвих компетентностей, навичок роботи з інформацією, аналізу, гнучкого мислення, самоконтролю, самооцінки, швидких реакцій, раціональної організації навчальної праці. Також – розвитку пізнавальних процесів: сприйняття, пам`яті, мислення, уяви та уваги.

Школа вчить робити вибір, діяти в умовах невизначеності та приймати рішення. Тобто вчить мислити, а не давати готові шаблони.