ПРИВАТНА ШКОЛА «ЄНОТ» ЗАПРОШУЄ НА 2018-2019 н.р. в 1 КЛАС!

Діти проводять цілий день в цікавій та затишній атмосфері, вивчаючи:

•  оновлену програму МОН України;
  •  англійську мову;
  •  кейс-уроки та програмування;
  •  досліди та експерименти;
  •  проектну діяльність.

Школа працює в режимі повного дня (8.00 – 19.00), 3-х разове харчування, уроки на свіжому повітрі, майстер-класи та пізнавальні екскурсії.

В другій половині дня діти зайняті в гуртках, секціях та студіях (шахи, арт-дизайн, програмування Scratch, скаути, акробатика, йога, айкідо та інші).

Максимальна кількість дітей в класі – 14.

21Загальна ідея в тому, щоб дитині було комфортно, позбавленість від умовностей та штучних обмежень у всіх аспектах – від одягу до поведінки.
Мета: вміння вчитися, вибирати пріоритети, фільтрувати інформацію, формулювати питання, а також розвиток критичного і логічного мислення, робота в команді, дії на результат і саме основне - навчити дитину самостійності.
Головне – набуття дитиною навичок роботи з інформацією, аналізу, гнучкого мислення, самоконтролю, самооцінки, швидких реакцій, раціональної організації навчальної праці. Також – розвитку пізнавальних процесів: сприйняття, пам`яті, мислення, уяви та уваги.
Дітям дають не тільки знання, але і навчають користуватися цими знаннями. В сучасності – це вміння діяти в умовах невизначеності. Школа вчить робити вибір, приймати рішення. Тобто вчить мислити, а не давати готові шаблони.
Половина занять на отримання і засвоєння інформації, а половина – на змагання. Змагання можуть бути різними. Тільки в змаганнях проявляється концентрація уваги, реакція, розум, ціленаправленність, а дитина особисто оцінює, що вона знає, а що – ні.
Навчання дітей програмуванню та інформатиці з 6 років. Уроки на свіжому повітрі є невід`ємною складовою школи. Діти практично не отримують домашніх завдань, а батькам рекомендуємо відвідати разом з дитиною музеї, галереї, басейн, тощо, а також влаштовувати пікніки, вивозити на свіже повітря і т.д. Головне підготувати дитину не до іспитів, а до життя. Ми не знаємо скільки разів доведеться нашим дітям змінювати професію, але нам потрібно навчити їх як це робити.