Курси підготовки до школи

     
Шановні батьки!
 
Запрошуємо на курси підготовки до школи дітей
5-6 років в 2018-2019 навчальному році.
 
Заняття проводяться з вересня по травень 
2 рази на тиждень по 2 години (4 ур. по 25 хв.).
 
Запис та співбесіди  проводяться з квітня 2018 р.
 
Перелік предметів: читання, розвиток мови,
математика, логіка, англійська, ейдетика.

 pidgotovka

 

Основне завдання курсів – оволодіння знаннями і вміннями, необхідними для успішного шкільного навчання. 

15
Заняття проходять двічі на тиждень по 2 години (4 уроки по 25 хвилин).

Перелік предметів:

  • Читання - діти вчаться робити звуковий аналіз слова, поділ за складами, визначати наголос, виконувати логічні завдання зі звуками, складами і словами, а також вчаться виразно, правильно, свідомо читати тексти різних жанрів
  • Розвиток мови - дошкільники оволодівають вмінням переказувати прочитане та почуте, складати казки та оповідання на основі власного досвіду, правильно і красиво оформлювати свої думки, відчувати красу і мелодійність рідної мови.
  • Математика - творчі завдання є необхідною складовою частиною курсу. В ігровій формі дитині досить легко оволодіти навчальним матеріалом
    навчального змісту. Це і поняття множини, і дії з множинами, складання та розв`язок простих арифметичних задач, орієнтування у просторі та часі, поняття про геометричні фігури та їх властивості.
  • Логіка - в програмі: логічні задачі, задачі-жарти, загадки, ігри та дидактичні вправи, спрямовані на розвиток логічного мислення, уваги, сенсорних здібностей та уяви.
  • Англійська мова - навчання відбувається в ігровій формі з використанням пісень, віршів, театралізованих фрагментів, ігрових міні-діалогів та інших цікавих видів діяльності.
  • Ейдетика - ця новітня методика є базою для ефективного сприйняття, запам`ятовування і відтворення учбової інформації і вже на ранніх етапах дозволяє відкрити приховані можливості, здібності і таланти дитини, які в подальшому зможуть реалізовуватися в діяльності.
Яндекс.Метрика

Написати нам